ПОДРОБНЕЕ О КОМПАНИИ

КОНТАКТЫ

+38 044 379-29-28 +38 044 461-90-79 _______________
info@belvest.ua

ОПРОС

Звідки ви дізнались про нашу компанію та сайт?
Пошуковий сайт
Сайт-каталог
Баннер на іншому сайті
Рекомендация від знайомих
Друвовані видання

МЫ РЕКОМЕНДУЕМ

Системи ГЕО ВЕНТС і ГЕО ВЕНТС ДУО створені для забезпечення комфортних умов в приміщенні при мінімальному енергоспоживанні з використанням тепла грунту.
Детальну інформацію стосовно різноманітних новинок ви можете знайти у випусках журналу Vents

Новини


DAIKIN презентує новий зовнішній кондиціонер
22.03.2019

Світовий кліматичний лідер DAIKIN повинен представити на місцевому ринку зовнішню систему кондиціонування повітря для забезпечення так званих "холодних місць" в приміщеннях відкритого типу - ресторанах, барах, терасах кафе тощо.

Авторитетний японський виробник стверджує, що в останні роки японські муніципалітети та підприємства працювали над заходами, спрямованими на запобігання теплового удару, а також з метою забезпечення комфортних і безпечних умов для відвідувачів громадських закладів.

Зазначений кондиціонер зовнішнього типу, вперше заявлений в минулому році, втягує повітря з верхньої частини блоку і поширює прохолоду в усіх напрямках з чотирьох сторін корпусу. За ринкової інформації, система забезпечує охолоджене простір в радіусі близько 3 м.

Кондиціонер виробництва DAIKIN, який буде доступний в Японії з середини травня поточного року, інтегрує внутрішній і зовнішній блоки в одному корпусі і оснащений роликами для легкого і зручного його пересування.

У минулому році прототип був випробуваний в п'яти громадських закладах з метою аналізу показників створеного ефекту і комфорту, а також вивчення громадської реакції і ступеня сприйняття системи на ряді національних виставок.

НОВОСТИ КОМПАНИИ

22.03.2019 DAIKIN презентує новий зовнішній кондиціонер
Світовий кліматичний лідер DAIKIN повинен представити на місцевому ринку зовнішню систему кондиціонування повітря для забезпечення так званих "холодних місць" в приміщеннях відкритого типу - ресторанах, барах, терасах кафе тощо....
19.03.2019 Mitsubishi Electric отримала вищу оцінку в категоріях «водні ресурси» і «клімат» за версією CDP
Міжнародна організація з досліджень даних про викиди парникових газів Carbon Disclosure Project (CDP) за підсумками 2018 року привласнила корпорації Mitsubishi Electric вищу оцінку в категоріях «водні ресурси» і «клімат»....