ПОДРОБНЕЕ О КОМПАНИИ

КОНТАКТЫ

+38 044 379-29-28 +38 044 461-90-79 _______________
info@belvest.ua

ОПРОС

Звідки ви дізнались про нашу компанію та сайт?
Пошуковий сайт
Сайт-каталог
Баннер на іншому сайті
Рекомендация від знайомих
Друвовані видання

МЫ РЕКОМЕНДУЕМ

Системи ГЕО ВЕНТС і ГЕО ВЕНТС ДУО створені для забезпечення комфортних умов в приміщенні при мінімальному енергоспоживанні з використанням тепла грунту.
Детальну інформацію стосовно різноманітних новинок ви можете знайти у випусках журналу Vents

Новини


Mitsubishi Electric отримала вищу оцінку в категоріях «водні ресурси» і «клімат» за версією CDP
19.03.2019

Міжнародна організація з досліджень даних про викиди парникових газів Carbon Disclosure Project (CDP) за підсумками 2018 року привласнила корпорації Mitsubishi Electric вищу оцінку в категоріях «водні ресурси» і «клімат».

Рейтинг оцінює діяльність компанії за рішенням екологічних проблем, а також своєчасне і належне надання інформації.

Екологічні ініціативи Mitsubishi Electric протягом трьох останніх років вносяться в світовій «список-А», публікується CDP. Недавні проекти Mitsubishi Electric по збереженню водних ресурсів включають в себе ефективне управління споживанням води на виробництві, в тому числі зниження її споживання за рахунок очищення, збереження та повторного іспользованія.Mitsubishi Electric діє в рамках довгострокової політики в області захисту навколишнього середовища Environmental Vision 2021, сформульованої на період до 2021 року. Діяльність компанії спрямована на створення стійкого, екологічно чистого суспільства, заснованого на вторинному використанні і переробці сировини і ресурсів шляхом застосування широкого спектра технологій компанії, а також через дії співробітників компанії по всьому світу.

Carbon Disclosure Project (CDP) - міжнародна незалежна некомерційна організація, що підтримує найбільшу в світі базу даних зі зміни клімату та займається збором відомостей про діяльність великих компаній щодо зниження впливу на навколишнє середовище по всьому світу.

НОВОСТИ КОМПАНИИ

22.03.2019 DAIKIN презентує новий зовнішній кондиціонер
Світовий кліматичний лідер DAIKIN повинен представити на місцевому ринку зовнішню систему кондиціонування повітря для забезпечення так званих "холодних місць" в приміщеннях відкритого типу - ресторанах, барах, терасах кафе тощо....
19.03.2019 Mitsubishi Electric отримала вищу оцінку в категоріях «водні ресурси» і «клімат» за версією CDP
Міжнародна організація з досліджень даних про викиди парникових газів Carbon Disclosure Project (CDP) за підсумками 2018 року привласнила корпорації Mitsubishi Electric вищу оцінку в категоріях «водні ресурси» і «клімат»....