ПОДРОБНЕЕ О КОМПАНИИ

КОНТАКТЫ

+38 044 379-29-28 +38 044 461-90-79 _______________
info@belvest.ua

ОПРОС

Звідки ви дізнались про нашу компанію та сайт?
Пошуковий сайт
Сайт-каталог
Баннер на іншому сайті
Рекомендация від знайомих
Друвовані видання

МЫ РЕКОМЕНДУЕМ

Системи ГЕО ВЕНТС і ГЕО ВЕНТС ДУО створені для забезпечення комфортних умов в приміщенні при мінімальному енергоспоживанні з використанням тепла грунту.
Детальну інформацію стосовно різноманітних новинок ви можете знайти у випусках журналу Vents

Новини


Carel відкриває філію в Україні
07.03.2019

Відомий італійський виробник систем управління для кліматичної галузі Carel продовжує свою міжнародну експансію з відкриттям нового дочірнього підприємства в Києві, Україна.

Нова філія призначена для забезпечення безпосередньої оперативнішої допомоги та підтримки замовникам у цьому регіоні, що буде реалізована шляхом додаткового супроводу в інтеграції систем, постпродажного обслуговування та навчання.

З метою використання переваг потенціальної ринкової синергії у Східній Європі, київський офіс Carel тісно співпрацюватиме з компанією Alfaco Carel, що розташована у Вроцлаві, Польща. Виробник Carel придбав Alfaco Carel у 2017 році.

‘Україна та Східна Європа є важливими регіонами для Carel’, зазначив Mirco Cauz, регіональний координатор в країнах Східної Європи, Близького Сходу та Африки.

‘Завдяки підтримці наших місцевих партнерів ми отримали значну ринкову частку в цьому регіоні, і вважаємо, що існують всі можливості для подальшого зростання, як у холодильному, так і в кондиціонерному сегменті. Місія нової київської філії – закріплення та посилення нашої присутності на українському кліматичному та холодильному ринках, які ми вважаємо надзвичайно привабливими, зміцнюючи таким чином наші бізнесові партнерства та підтримуючи безпосередні контакти з кінцевими споживачами‘, додав Cauz.

НОВОСТИ КОМПАНИИ

22.03.2019 DAIKIN презентує новий зовнішній кондиціонер
Світовий кліматичний лідер DAIKIN повинен представити на місцевому ринку зовнішню систему кондиціонування повітря для забезпечення так званих "холодних місць" в приміщеннях відкритого типу - ресторанах, барах, терасах кафе тощо....
19.03.2019 Mitsubishi Electric отримала вищу оцінку в категоріях «водні ресурси» і «клімат» за версією CDP
Міжнародна організація з досліджень даних про викиди парникових газів Carbon Disclosure Project (CDP) за підсумками 2018 року привласнила корпорації Mitsubishi Electric вищу оцінку в категоріях «водні ресурси» і «клімат»....