ПОДРОБНЕЕ О КОМПАНИИ

КОНТАКТЫ

+38 044 379-29-28 +38 044 461-90-79 _______________
info@belvest.ua

ОПРОС

Звідки ви дізнались про нашу компанію та сайт?
Пошуковий сайт
Сайт-каталог
Баннер на іншому сайті
Рекомендация від знайомих
Друвовані видання

МЫ РЕКОМЕНДУЕМ

Системи ГЕО ВЕНТС і ГЕО ВЕНТС ДУО створені для забезпечення комфортних умов в приміщенні при мінімальному енергоспоживанні з використанням тепла грунту.
Детальну інформацію стосовно різноманітних новинок ви можете знайти у випусках журналу Vents

Новини


Daikin завершує придбання AHT
20.02.2019

Глобальний кліматичний концерн Daikin підтвердив завершення придбання австрійського виробника систем комерційного охолодження AHT.

Придбання повного пакета акцій AHT було завершено через дочірнє підприємство славетного японського виробника кондиціонерів, компанію Daikin Europe N.V. Вартість контракту виносить €579 млн.

Угода, що вперше була оголошена в листопаді попереднього року, передбачає суттєве розширення світовим кліматичним гігантом Daikin обсягів продажу в Європі своїх середньо- та низькотемпературних холодильних та морозильних систем для супермаркетів, мінімаркетів та інших торгівельних закладів, що компанія розпочала у 2000 році.

У 2016 році Daikin придбав італійського виробника комерційних холодильних рішень Zanotti, розширивши свій бізнес до промислового холодильного обладнання для харчової промисловості та складського зберігання на додаток до холодильного обладнання, що використовується в морських перевезеннях, таких як морські контейнери, вантажівки та інші транспортні засоби.

НОВОСТИ КОМПАНИИ

22.03.2019 DAIKIN презентує новий зовнішній кондиціонер
Світовий кліматичний лідер DAIKIN повинен представити на місцевому ринку зовнішню систему кондиціонування повітря для забезпечення так званих "холодних місць" в приміщеннях відкритого типу - ресторанах, барах, терасах кафе тощо....
19.03.2019 Mitsubishi Electric отримала вищу оцінку в категоріях «водні ресурси» і «клімат» за версією CDP
Міжнародна організація з досліджень даних про викиди парникових газів Carbon Disclosure Project (CDP) за підсумками 2018 року привласнила корпорації Mitsubishi Electric вищу оцінку в категоріях «водні ресурси» і «клімат»....