ПОДРОБНЕЕ О КОМПАНИИ

КОНТАКТЫ

+38 044 379-29-28 +38 044 461-90-79 _______________
info@belvest.ua

ОПРОС

Звідки ви дізнались про нашу компанію та сайт?
Пошуковий сайт
Сайт-каталог
Баннер на іншому сайті
Рекомендация від знайомих
Друвовані видання

МЫ РЕКОМЕНДУЕМ

Системи ГЕО ВЕНТС і ГЕО ВЕНТС ДУО створені для забезпечення комфортних умов в приміщенні при мінімальному енергоспоживанні з використанням тепла грунту.
Детальну інформацію стосовно різноманітних новинок ви можете знайти у випусках журналу Vents

Про нашу компанію


Компанія "БЕЛВЕСТ ТРЕЙД" успішно працює на українському ринку кліматичної техніки з 1999 року і зарекомендувала себе як надійний партнер, що динамічно розвивається.

Напрямок діяльності компанії - повний комплекс послуг з виготовлення, проектування, пуско-налагоджувальних роботам систем вентиляції та кондиціонування повітря. Побутові та промислові кондиціонери всіх типів - від провідних виробників.

Рівень наших фахівців дозволяє здійснювати проектування систем мікроклімату для самих різних об'єктів - від побутових до найскладніших промислових систем вентиляції з використанням центральних кондиціонерів і чиллер-фенкойлів. 

Також ми розробляємо проекти та здійснюємо монтаж систем вентиляції на базі припливно-витяжних установок і систем рекуперації.

Власна служба сервісу компанії дозволяє максимально оперативно здійснювати доставку, збірку, гарантійне і післягарантійне обслуговування нашої продукції.

Вся наша продукція має  сертифікати відповідності, Гігієнічні сертифікати.

Нашими клієнтами є державні структури та установи, представництва компаній, банки у всіх регіонах України, багато клієнтів стали нашими постійними партнерами. Надійне партнерство з виробниками дозволяє пропонувати нашим клієнтам найбільш вигідні бути конкурентоспроможними на ринку, ціни, при цьому утримуючи якість на рівні європейських стандартів.


       Ми будемо раді взаємовигідній співпраці з Вами і готові надати будь-яку додаткову, корисну для Вас інформацію по всій нашій продукції.


офіс продажу
ООО «БЕЛВЕСТ ТРЕЙД» 
Україна, г.Київ, 04050,
вул. Антона Цедика (Эжена Потье) 12, офіс 214
тел.: 8 (044) 379-29-28, 8 (044) 461-90-79

Схема проїзду

Можливий проїзд від ст. метро  "Шулявська"або від ст. метро "Берестейська".

НОВОСТИ КОМПАНИИ

03.10.2009 RSS (Really Simple Syndication) — международный формат, специально созданный для трансляции новостей
RSS (Really Simple Syndication) — это современная технология, позволяющая публиковать и транслировать практически любой материал с любого сайта (начиная с новостных и заканчивая личными сетевыми дневниками)....
29.09.2009 Инверторное управление: эффективное энергосбережение и повышенный комфорт
Компания daikin хорошо известна своими усилиями по обеспечению эффективного энергосбережения и только за последние годы внедрила множество новинок и усовершенствований, наглядно подтверждающих такую политику. Однако ее наиболее выдающимся вкладом в эту область все же является внедрение принципа...