ПОДРОБНЕЕ О КОМПАНИИ

КОНТАКТЫ

+38 044 379-29-28 +38 044 461-90-79 _______________
info@belvest.ua

ОПРОС

Звідки ви дізнались про нашу компанію та сайт?
Пошуковий сайт
Сайт-каталог
Баннер на іншому сайті
Рекомендация від знайомих
Друвовані видання

МЫ РЕКОМЕНДУЕМ

Системи ГЕО ВЕНТС і ГЕО ВЕНТС ДУО створені для забезпечення комфортних умов в приміщенні при мінімальному енергоспоживанні з використанням тепла грунту.
Детальну інформацію стосовно різноманітних новинок ви можете знайти у випусках журналу Vents

Статті, огляди, корисна інформація


З'явився новий канальний вентилятор ВЕНТС ТТ ПРО ЕС
20.06.2018

На ринку вентиляційного обладднання з'явилась чергова новинка - канальний вентилятор змішаного типу ВЕНТС ТТ ПРО ЕС.

Новий пристрій поєднує в собі широкі можливості та високі технічні параметри осьових і відцентрових вентиляторів, забезпечуючи високий тиск та потужний повітряний потік. Продуктивність новинки становить до 1995 куб. м/год. Нові вентилятори призначені для використання в припливних і витяжних системах вентиляції з високими вимогами до економічності, енергозаощадження та керованості. Вони є оптимальним рішенням для застосування в різних комерційних та промислових приміщеннях із підвищеною вологістю (санвузли, кухні), а також для вентилювання квартир, котеджів, магазинів, ресторанів, кафе тощо.


Вентилятори ВЕНТС ТТ ПРО ЕС оснащені високоефективними ЕС-двигунами постійного струму, які характеризуються високою продуктивністю та оптимальним керуванням у всьому діапазоні швидкостей обертання. Завдяки конічній формі крильчатки та спеціально спрофільованим лопатям кругова швидкість повітряного потоку збільшується, забезпечуючи більш високий тиск та продуктивність порівняно з осьовими вентиляторами. Корпус ТТ ПРО ЕС виготовлений із поліпропілену зниженої горючості. З'ємний центральний блок із двигуном, крильчаткою та клемною коробкою кріпиться до патрубків за допомогою спеціальних хомутів на засувках, що робить обслуговування вентилятора максимально простим та зручним. Вентилятори можна об'єднувати в єдину комп'ютерну мережу з централізованим керуванням.

НОВОСТИ КОМПАНИИ

20.02.2019  Daikin завершує придбання AHT
Глобальний кліматичний концерн Daikin підтвердив завершення придбання австрійського виробника систем комерційного охолодження AHT....
03.10.2009 RSS (Really Simple Syndication) — международный формат, специально созданный для трансляции новостей
RSS (Really Simple Syndication) — это современная технология, позволяющая публиковать и транслировать практически любой материал с любого сайта (начиная с новостных и заканчивая личными сетевыми дневниками)....