ПОДРОБНЕЕ О КОМПАНИИ

КОНТАКТЫ

+38 044 379-29-28 +38 044 461-90-79 _______________
info@belvest.ua

ОПРОС

Звідки ви дізнались про нашу компанію та сайт?
Пошуковий сайт
Сайт-каталог
Баннер на іншому сайті
Рекомендация від знайомих
Друвовані видання

МЫ РЕКОМЕНДУЕМ

Системи ГЕО ВЕНТС і ГЕО ВЕНТС ДУО створені для забезпечення комфортних умов в приміщенні при мінімальному енергоспоживанні з використанням тепла грунту.
Детальну інформацію стосовно різноманітних новинок ви можете знайти у випусках журналу Vents

Статті, огляди, корисна інформація


З'явився новий канальний вентилятор ВЕНТС ТТ ПРО ЕС
20.06.2018

На ринку вентиляційного обладднання з'явилась чергова новинка - канальний вентилятор змішаного типу ВЕНТС ТТ ПРО ЕС.

Новий пристрій поєднує в собі широкі можливості та високі технічні параметри осьових і відцентрових вентиляторів, забезпечуючи високий тиск та потужний повітряний потік. Продуктивність новинки становить до 1995 куб. м/год. Нові вентилятори призначені для використання в припливних і витяжних системах вентиляції з високими вимогами до економічності, енергозаощадження та керованості. Вони є оптимальним рішенням для застосування в різних комерційних та промислових приміщеннях із підвищеною вологістю (санвузли, кухні), а також для вентилювання квартир, котеджів, магазинів, ресторанів, кафе тощо.


Вентилятори ВЕНТС ТТ ПРО ЕС оснащені високоефективними ЕС-двигунами постійного струму, які характеризуються високою продуктивністю та оптимальним керуванням у всьому діапазоні швидкостей обертання. Завдяки конічній формі крильчатки та спеціально спрофільованим лопатям кругова швидкість повітряного потоку збільшується, забезпечуючи більш високий тиск та продуктивність порівняно з осьовими вентиляторами. Корпус ТТ ПРО ЕС виготовлений із поліпропілену зниженої горючості. З'ємний центральний блок із двигуном, крильчаткою та клемною коробкою кріпиться до патрубків за допомогою спеціальних хомутів на засувках, що робить обслуговування вентилятора максимально простим та зручним. Вентилятори можна об'єднувати в єдину комп'ютерну мережу з централізованим керуванням.

НОВОСТИ КОМПАНИИ

22.03.2019 DAIKIN презентує новий зовнішній кондиціонер
Світовий кліматичний лідер DAIKIN повинен представити на місцевому ринку зовнішню систему кондиціонування повітря для забезпечення так званих "холодних місць" в приміщеннях відкритого типу - ресторанах, барах, терасах кафе тощо....
19.03.2019 Mitsubishi Electric отримала вищу оцінку в категоріях «водні ресурси» і «клімат» за версією CDP
Міжнародна організація з досліджень даних про викиди парникових газів Carbon Disclosure Project (CDP) за підсумками 2018 року привласнила корпорації Mitsubishi Electric вищу оцінку в категоріях «водні ресурси» і «клімат»....